<--- Grįžti į kūrybą vaikams

 

Pasakėlės vaikams

 

 Pasakėlė „Boružė Liputė - apie draugystę“

Pasakėlė „Kasčiukas su batukais“

  

Pasakos be galo  

1. Žalia varlytė ant lapo gulėjo. Išpūtusi skruostus į dangų žiūrėjo. Debesys plaukė plaukė plaukė. Vėjas juos gaudė gaudė gaudė. Saulė spindėjo spindėjo spindėjo... (kartoti nuo pradžių).

 2. Švaruolė katė prausė juodą nosytę, šukavo kailiuką, laižė kojytę. O kai nusiprausė − miau... ir užsnūdo. Miegojo, miegojo, kol vėl atsibudo. Lėtai nusirąžė, plačiai išsižiojo ir vėl iš pradžių ritualą kartojo... (Kartoti nuo pradžių).

3. Ėjo kiškis takeliu. Nešė maišą obuolių. Maišas už akmens užkliuvo − drykst! Pum-pum, pum-pum prakiuro. Kiškis maišą greit sulopė. Obuolius atgal sukrovė ir be rūpesčių jokių... (Kartoti nuo pradžių).


4. Mažas vaikelis valgė košelę: am už mamytę, am už tėvelį, am už močiutę, am už senelį... Pavalgė, pažaidė, kiek pamiegojo, ir vėl iš naujo tą patį kartojo... (Kartoti nuo pradžių).

5. Tempia šiaudą skruzdėlė: tapu-tapu per žolyną, ritu-ritu per kemsyną. Štai priėjo skruzdėlyną, šiaudą plumt ir naują ima... (Kartoti nuo pradžių).


6. Lapė pametė šukas. Prašė žvėris jas surast. Ieškojo meška – nerado. Ieškojo vilkas – nerado. Ieškojo šernas – surado. Atidavė lapei, o ši ir vėl šukas prarado... (Kartoti nuo pradžių).


7. Kurmis parašė meilės laiškelį. Kiškio paprašė nunešti panelei. Šarka visa tai regėjo ir naujieną išplepėjo, kad... (Kartoti nuo pradžių)


8. Gyveno kartą du vėžiai. Mokėjo jie dainuot gražiai: „Tim-tiri-ta, tim-tiri-ta“. Ar žinote, kad upėje... (Kartoti nuo pradžių)

 Mūsų kūrybą vaikams taip pat galite rasti Youtube kanale ABC pilisAčiū, kad prenumeruojate!

 
Parašykite
Apie