top of page

Kalėdinis rinkinys 2023

Linksmas, patogus, paruoštas naudojimui ir praktiškas rinkinys vaikų šventėms. Jį sudaro dvi dalys: video filmukai ir atsisiųstukai (failai atsisiuntimui).

38€

Pastaba: jei turite įsigiję 12 mėn. narystę, Jūs automatiškai turite prieigą ir prie turinio šiame rinkinyje.

Ką rasite rinkinyje?

Rinkinį sudaro dvi dalys:

Pirma dalis. Tai kalėdiniai video filmukai − naujos dainelės, karaoke, šokiai, žaidimai, eilėraštukai, pasakėlės. Paprasta dainuoti, šokti, mokytis judesius drauge, taikyti integruotose veiklose. Šalia video rasite pridėtus žodžius parsisiuntimui (PDF formatu). Viskas paruošta praktiniam naudojimui veiklose su vaikais.

Antra dalis. Tai kalėdiniai atsisiųstukai – failai atsisiuntimui PDF formatu: spalvinimo knygelės, karpinukai, lankstinukai, įvairios užduotėlės, darbeliai, atvirukai ir pan. Atsispausdinkite ir panaudokite vaikų užsiėmimuose.

Čia rasite ir 2 scenarijus. Juos paprasta vaidinti, lengva įsiminti tekstą, į pasirodymus įtraukiami žiūrovai.  Pagalvota ir apie tai, kad gali vaidinti ir keli vaikai, ir visa vaikų grupė ar klasė.

 • Kiek žmonių gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu?
  Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti du ir daugiau žmonių vienu metu.
 • Kas gali naudotis šiuo pasiūlymu?
  Šiuo pasiūlymu gali naudotis ir vaikų darželių bendruomenės, ir ikimokyklinukų mokyklėlės, ir darželio grupės vaikų tėveliai, kurie nori, kad jų vaikai tuos pačius edukacinius video filmukus, kuriuos mato darželyje, galėtų žiūrėti ir namuose.
 • Ar šis pasiūlymas galioja tik Lietuvoje, ar ir kitose šalyse?
  Šis pasiūlymas galioja ir Lietuvoje, ir kitose šalyse. Jis ypač naudingas lietuvių bendruomenėms, kurios nori savo vaikus mokyti gimtąja kalba 💛💚🧡.
 • Kodėl šiame pasiūlyme suteikiamos tokios didelės nuolaidos?
  Taip, Jūs teisingai pastebėjote. Šiame pasiūlyme suteikiame maksimalią nuolaidą. Ir esame atviri, atsakydami kodėl. Kad įgyvendintume savo svajonę – sukurti STIPRIĄ, lietuvišką EDUKACINĘ vaikų TV, kuri turtintų mažųjų mintis ir žiniomis, ir vertybėmis – turime augti. Mums labai svarbus Jūsų palaikymas būtent šiame etape. Tad radome būdą, kaip galime su šiuo pasiūlymu laimėti visi. Mes ir toliau energingai kuriame edukacinį turinį vaikams, investuojame visą savo laiką, resursus, energiją ir dalinamės tuo su Jumis už minimaliausias kainas. Nuolaidos didėja priklausomai nuo kiekio. Pvz., jei įsigyjate 10 ir daugiau prieigų, vienam žmogui gaunasi 38 € per metus (tik 3,17€ per mėnesį arba 10 centų per dieną). Kiekvienas, kuris šiuo metu yra su edukacine vaikų ABC pilis TV, mums yra kaip palaikymo komandos narys. Labai vertiname tai ir AČIŪ, kad įsigyjate prieigą prie turinio DABAR!
 • Ar šis rinkinys bus papildomas naujais video filmukais ir atsisiųstukais?
  Taip, rinkinys bus nuolat papildomas nauju turiniu iki 2023m. gruodžio mėn. 10 dienos, galbūt ir ilgiau. Stengsimės sudėti visus, kurie jau yra sukurti, o tokių yra dar daug.
 • Kuo skiriasi narystė ir šio rinkinio įsigijimas?
  1. Įsigijus šį rinkinį, Jūs turite prieigą tik prie šio rinkinio "Kalėdinis rinkinys 2023" (bus papildomas nauju turiniu iki 2023-12-10) neribotą laiką. 2. Įsigijus 12 mėn. narystę, Jūs turite prieigą prie viso dabartinio ir būsimo turinio: visų dainelių, eilėraštukų, pasakėlių ir kitų video filmukų, bei spalvinukų, užduotėlių, scenarijų ir kitų atsisiųstukų. Taip pat automatiškai turėsite prieigą prie visų būsimų rinkinių: mamyčių dienos, velykinio ir t.t. 3. Įsigijus 1 mėn. narystę, Jūs turite prieigą prie visų dabartinių ir būsimų dainelių, eilėraštukų, pasakėlių ir kitų video filmukų, taip pat ir prie šio rinkinio pirmos dalies. Prie antros rinkinio dalies (atsisiųstukų rinkinio), kaip ir prie visų kitų atsisiųstukų, prieigos nėra. Norint turėti pilną prieigą, reikalinga 12 mėn. narystė.
 • Kur aš rasiu įsigytą rinkinį?
  Norėdami atsidaryti savo Kalėdinį rinkinį 2023, spauskite prisijungimo nuorodą https://tv.abcpilis.lt/account/purchases ir suveskite prisijungimo duomenis: el. pašto adresą ir slaptažodį. Atsidariusiame lange rasite įsigytą Kalėdinį rinkinį 2023 – spauskite ant jo. Atsidarys langas pavadinimu „Mano biblioteka“. Nuo šiol čia visada rasite savo ne tik dabartinį, bet ir būsimus pirkinius. Prisijungti prie savo bibliotekos galite ir kitu būdu. Mūsų puslapio tv.abcpilis.lt viršuje spauskite mygtuką PRISIJUNGTI, ir kai prisijungsite, atsidariusiame TV kataloge viršutinėje eilutėje visada matysite „Mano biblioteka“. Tas pats mygtukas yra ir šio puslapio viršuje.
 • Ką daryti, jei mūsų organizacijos buhalterija nepriima apmokėjimui išankstinių sąskaitų?
  Kai paspausite mėlyną mygtuką "Kaip apmokėti pavedimu?" ir pildysite formą, pastabose (formos apačioje) parašykite apie tai. Mes Jums vietoje išankstinės atsiųsime sąskaitą-faktūrą. O prisijungimo duomenis atsiųsime po apmokėjimo.
 • Kiek laiko aš turėsiu prieigą prie šio rinkinio?
  Įsigijus Kalėdinį rinkinį 2023, prieigą prie jo turėsite neribotą laiką.
 • Ar galima mokėti pavedimu?
  Taip, galima. Paspaudus mygtuką "Įsigyti rinkinį", atsidarys langas, kuriame matosi mėlynas mygtukas su užrašu "Kaip apmokėti pavedimu?" Iškart spauskite jį, ir atsidarys speciali forma. Užpildykite ją, pateikite, ir daugiau nieko daryti nereikia. Gavę Jūsų pateiktą formą, mes išrašysime ir atsiųsime Jums išankstinę sąskaitą, kurią galėsite apmokėti Jums patogiausiu būdu. Po apmokėjimo atsiųsime Jums el. laišką su prisijungimo slaptažodžiu, kurį panaudosite prisijungimui prie savo paskyros. O prisijungę galėsite iš karto pradėti naudotis įsigytu rinkiniu.
 • Kaip apmokėti kortele?
  Paspauskite mygtuką "Įsigyti rinkinį" ir atsidariusiame lange įrašykite duomenis, reikalingus paskyrai susikurti: vardą-pavardę, el. pašto adresą ir susikurkite slaptažodį. Jį vėliau naudosite prisijungimui prie savo paskyros. Sekančiame žingsnyje įrašykite savo banko kortelės duomenis. Beliks tik paspausti mygtuką "Įsigyti dabar".
 • Ar gali vienu įsigytu rinkiniu naudotis keli žmonės?
  Ne, įsigytu rinkiniu gali naudotis tik įsigijęs rinkinį žmogus. Prie paskyros galima prisijungti tik su slaptažodžiu, kuriuo negalima su niekuo dalintis. Sistema neleidžia prie tos pačios paskyros prisijungti kelis kartus iš skirtingų vietų tuo pačiu metu.
 • Ar galiu gauti sąskaitą-faktūrą buhalterinei apskaitai?
  Taip. Įsigydami rinkinį, pasirinkite apmokėjimą pavedimu, o pildydami formą, nurodykite, kad reikės sąskaitos ir įrašykite papildomus rekvizitus, reikalingus sąskaitai-faktūrai išrašyti. Ją atsiųsime po to, kai apmokėsite išankstinę sąskaitą.
Kam šis rinkinys bus ypač naudingas ☕?

 

 • Visiems kurie ieško naujų kalėdinių dainelių, žaidimų, eilėraštukų, darbelių ar kitų idėjų;

 • tiems, kurie žvalgosi naujo linksmo scenarijaus Kalėdų vaidinimui su vaikais;

 • kuriems trūksta laiko, energijos ir jėgų Kalėdų šventės ruošimui;

 • kuriems praverstų idėjų paruoštukai;

 • kurie nori daugiau lengvumo ir žaismingumo adventinio laikotarpio metu.

 

Kuo praturtins Jūsų veiklas šis Kalėdinis rinkinys ☕?

 

 • Padės vaikams labiau suvokti Kalėdų šventę, jos terminus bei sužinoti tradicijas;

 • įtrauks vaikus ilgesniam laikui į veiklas ir padidins jų dėmesio išlaikymą;

 • lavins kritinio mąstymo įgūdžius ir stiprins smulkiąją motoriką;

 • skatins aktyviai dalyvauti užsiėmimuose;

 • sukurs šventinę nuotaiką ir sustiprins smalsumą mokytis naujų dalykų.

 

Įsigiję šį rinkinį 🤗☕:

 

 • turėsite smagią ir naują kalėdinę medžiagą savo veikloms su vaikais;

 • sužinosite pluoštą įdomių šventinių idėjų, kurios lengvai pritaikomos praktinėje veikloje;

 • jausite daugiau ramybės prieš šventes, nes po ranka bus užduotėlių ir darbelių paruoštukai.

 

Smagaus Jums laiko ir labai džiaugiuosi, kad šias Kalėdas kuriame DRAUGE! 🌲🎅🏻

bottom of page