top of page
TV titulinis viršelis.jpg

Sveiki atvykę į „ABC pilis TV“

Edukacinė vaikų televizija

Linksmų video pamokėlių karalystė mažiesiems lietuvių kalba 💛💚🧡. Viskas vienoje vietoje! Be reklamų! Augantis turinys! Jūsų prenumerata padeda mums tai daryti greičiau ir kokybiškiau! 👌🤗

Ką čia rasite?

Edukacinė vaikų ABC pilis TV (QR kodas)

Šioje edukacinėje vaikų TV galite rasti labai įvairių pamokėlių savo mažiesiems. Tai ir eilėraštukai, ir pasakėlės, ir dainelės, žaidimai, ir filmukai apie raides ir skaičius, ir įvairios užduotėlės bei knygutės... Ir dar daug visko. Jei ko nors nerandate, bet labai reikia – kreipkitės, ir mes sukursime! Turinys nuolat pildomas, tad kas kartą apsilankę, rasite ką nors naujo savo mažiesiems 🎁. Mūsų tikslas – kad vaikų lavinimas ir laisvalaikis būtų paprastas ir smagus 💖. 

Papildomi failai atsisiuntimui. Kas tai?

Prie kiekvieno eilėraštuko, dainelės ar kitokios video pamokėlės rasite vieną ar kelis papildomus failus atsisiuntimui: eilėraštuko ar dainelės tekstą, spalvinukus, užduotėles ar dainelės fonogramą. Šie failai yra iškart po video aprašymu. Parsisiųsti juos labai paprasta, užtenka tik išsirinkti patikusį failą pagal pavadinimą ir paspausti ant jo. Viskas! Failas jau atkeliauja į Jūsų kompiuterį 😊.

Jokių reklamų!

Įsigiję prieigą prie TV, matysite tik Jums reikalingą turinį – jokių vaiko dėmesį išblaškančių reklamų. Visi video vienoje vietoje, patogiai suskirstyti kategorijomis.

Pritaikyta ir mažiems ekranams!

Puikiai veikia bet kokio dydžio ekranuose, taip pat ir mažuose. Visa informacija ir video grotuvas kokybiškai adaptuotas mobiliems telefonams ir planšetėms.

Išbandykite video pamokėles NEMOKAMAI!

Galite išbandyti mūsų TV turinį visiškai nemokamai, neribotą laiką 😊. Po vieną visų kategorijų video filmuką yra sudėti į specialų nemokamą rinkinį 👌. Galite žiūrėti visus šio rinkinio filmukus neribotai, dalintis jais socialiniuose tinkluose su draugais, siųstis visus prie šių filmukų esančius papildomus failus. Smagaus Jums laiko su vaikais! 💖 

Pasiūlymas kolektyvams ir grupėms

Pasiūlymas grupėms ir kolektyvams

Tai − ypatingas pasiūlymas su nuolaida iki 62% darželiams, ikimokyklinėms įstaigoms, mokyklėlėms, taip pat visiems, kurie dirba su vaikais kolektyvuose arba yra tėvelių bendruomenių nariai. 

Kuo šios video pamokėlės naudingos Jūsų vaikui?

Šios video pamokėlės ugdo ir kitus ne mažiau svarbius 21 a. įgūdžius – smalsumą, kritinį mąstymą, nuomonės išsakymą, mokėjimą mylėti save ir ramiai priimti pokyčius. Šiame laikmetyje tai tampa vienodai svarbu kaip ir bazinės žinios ⭐.

Kaip naudotis dovanų kortelėmis?

Dovanų kortelė.jpg

Galite nupirkti ir padovanoti galimybę naudotis edukacinės vaikų „ABC pilis TV“ video pamokėlėmis vaikui, anūkui, darželio grupei, šeimai, bibliotekai, prailgintos dienos grupei, vaikų užimtumo centrui ir t.t.

O jei Jums padovanojo „ABC pilis TV“ dovanų kortelę – užregistruokite ją ir pradėkite naudotis video pamokėlėmis 🤗. Tam eikite į puslapį „Panaudoti dovanų kortelę“ arba spauskite šį mygtuką:

Atsiliepimai apie mūsų pamokėles vaikams

Pasaka „Užsakomi sapnai“ mums su mažyliu yra kaip meditacija prieš miegą, labai dažnai Arminas mėgsta jos klausytis. Ilonos balsas švelnus ir nuotaikingas, pasileidžiame sau gulėdami ir užmiegam su šypsenom veide 🙂. Negaliu patikėti, kad tiek kartų perklausęs, vis vien jos prašo 🧡🧡🧡🧡.

Inga Sosnovska, Armino mama

bottom of page