top of page

Edukacijos vaikams

Baneris - logotipas.jpg

Kaip gimsta knygutės? Kiek žmonių jas kuria? Kokie knygučių likimai? Kaip pradėti kurti savo pačias pirmąsias knygutes? Viskas daug paprasčiau, nei atrodo. Tereikia žinoti tik keletą žingsnių, nuo ko pradėti bei kaip užbaigti, ir jau galima kurti netgi savo vaiko knygučių bibliotekėlę namuose su jo paties pirmomis knygutėmis.

Baneris - logotipas.jpg

Ar teko girdėti apie sapnus, kurių vardai: pakrautukas, knarktukas, saldukas, užmarštukas, gydytojas, taikdarys, ieškotojas arba svajonių pildytojas? Visa tai – „Užsakomų sapnų paslaptys“. Taip taip! Yra tokie sapnai, kuriuos galima užsisakyti ir taip padėti sau stiprinti pasitikėjimą savimi ir vidinėmis galiomis.

Baneris - logotipas.jpg

Yra toks meškiukas, kuris turi stebuklingus taškelius. Jo taškeliai padeda vaikams įveikti liūdesį, baimes, nerimą ir jau po kelių minučių pasijusti geriau. Kaip tai įmanoma? Įmanoma, nes meškiukas gimė kuriant būdą, kaip padėti vaikams atgauti jėgas ir pasitikėjimą savimi, kai kas nors nesiseka. Ir tai puikiai veikia!

Edukacijos vaikams

Paskaitos tėveliams

Baneris - logotipas.jpg

Kiekvienoje makaliūzėje gyvena mažiausiai viena nesąmoningai nupiešta raidė, o dažniausiai ir kelios. Mums tik niekas neparodė, kaip jas rasti ir kaip nuo pat pirmų pieštuko paėmimų į rankas pradėti skatinti mažylius piešti raidžių fragmentus. Laikas tai sužinoti ir vaikų makaliūzes paversti tikslingomis pratybomis.

Baneris - logotipas.jpg

Kaip padaryti taip, kad miegas padėtų vaikui ne tik atgauti jėgas, bet ir sustiprintų pasitikėjimą gyvenimu, ir netgi padėtų išmokti raides. Laikas atskleisti „Užsakomų sapnų paslaptis“. Tai unikali pasaka, kuri paverčia miego ritualą raminančiu ir patraukliu žaidimu. Jo metu vaikas užmiega su šypsena ir svajonėmis.

Baneris - logotipas.jpg

Po šeimos ir draugų, mūsų gyvenimą įkvepia knygos. Todėl labai svarbu padėti vaikui išsiugdyti meilę skaitymui. Kai mūsų nebus šalia, būsime ramūs, kad tai, ko nespėjome perduoti vaikui, jis ras knygose ir kurs savo gyvenimą, turėdamas šviesiausių pasaulio asmenybių patirtį. Belieka pažadinti vaiko širdyje meilę knygoms.

Paskaitos tėveliams

Mokymai pedagogams

Baneris - logotipas.jpg

Kaip charakterio savybės gali sužlugdyti arba paversti Jūsų darbą ir gyvenimą šauniu nuotykiu? Kokie ribojantys įsitikinimai blokuoja mūsų mokėjimą mėgautis tuo, ką darome ir gauti įvertinimus savo srityje? Nustebsite sužinoję, kaip paprastai galima sau padėti ir atsiskleisti naujomis spalvomis darbe ir kitose srityse.

Baneris - logotipas.jpg

Anksti atradę konkrečius vaiko gebėjimus ir pomėgius, galite geriau padėti jam visapusiškai atskleisti save. Kūrybiškai mąstyti įpratęs vaikas bus sėkmingesnis savo profesijoje. Jis mokės galvoti „už dėžės ribų“ ir visada gebės ne tik pats sau susikurti darbą, bet ir suras naujus būdus, kaip gyventi gražiau ir geriau.

Baneris - logotipas.jpg

Smagu žiūrėti, kai vaikai lengvai išmoksta raides. Tačiau tam reikia kantrybės ir susikaupimo. O būtent šios savybės pas vaikus dar nesusiformavusios. Laikas pasitelkti kūrybiškus sprendimus. Mokymuose gausite naujus žaidimus ir tekstus, kurie klausos, regos ir lytėjimo būdu padeda greitai ir linksmai įsiminti raides.

Baneris - logotipas.jpg

Kaip gera po renginio išgirsti šiltus atsiliepimus. Juk organizuodami šventes atiduodame ir savo laiką, ir geriausias idėjas. Bet kartais pritrūkstame žinių, kaip tai pateikti patraukliai ir paprastai, ir kaip paskirstyti savo laiką taip, jog prieš renginį kaip studentai nepritrūktume vienos dienos viskam sustyguoti.

Baneris - logotipas.jpg

Būna, kad norime padėti savo vaikui, bet nežinome kaip. O ką, jei žinotumėt 9 taškų akupunktūrinę sistemą, kuri per kelias minutes padeda vaikui nurimti ir vėl pasijusti gerai? Su šiuo metodu Jūs netgi galite padėti vaikams perfrazuoti nutikusius dalykus pozityviau. Kartą išmokęs EFT, vaikas turės įrankį visam gyvenimui.

Mokymai pedagogams
bottom of page