top of page

Sukurti leidiniai vaikams

Ačiū visai leidyklai „Jūsų Flintas“  ir kiekvienam jos darbuotojui atskirai už šių ir kitų mano sukurtų leidinių gimimą. Labai vertinu kūrybinį laiką, praleistą drauge ir įgytą patirtį 📚🤗.  Na, o dabar trumpai apie sukurtus leidinius.

Žurnalas „Nykštukas“ buvo mano pirmas žingsnis į didelius projektus. Jį pradėjau kurti namuose 2005 metais, augindama tris vaikus. Kaip mama, turinti pedagoginį išsilavinimą, labai gerai jaučiau, ko reikia vaikams ir ranka nupiešiau pirmuosius eskizus. Mintis leisti žurnalą tapo mano svajone, ir jai buvo lemta greitai išsipildyti.

Kas nežino žurnalo„Kutis“? Tai – žurnalas mažyliams nuo 2-jų metų. Ir tai žurnalas, kuriame nėra žodžių. Jis PIRMAS toks pasaulyje! Jėėė! Žinokit, po šiai dienai kaip vaikas spirgu džiaugsmu, matydama žurnalo augimą. Pirmas jo numeris išėjo 2009 m., o šiandien „Kutis“ kartu su kitais leidyklos „Jūsų Flintas“ leidiniais keliauja pas daugiau nei 19-os pasaulio šalių vaikus 🤗.

     Kurdama žurnalą „Kutis“, kuriame nėra žodžių, sukaupiau daug patirties, tad gimė mintis mažyliams sukurti linksmą ir nuoseklią mokymosi sistemą, kuri žingsnis po žingsnio, pagal vaiko amžių ir jo galimybes, supažindintų vaiką su pieštuku, spalvomis, žirklėmis, klijais, užduotėlėmis. Ir štai ji – „Kutis akademija“.

     Knygutė prie knygutės, paskaičiavau – OHO – per 14 darbo metų leidykloje „Jūsų Flintas“ sukūriau daugiau nei 200 leidinių įvairaus amžiaus vaikams. Daugelis iš jų tapo knygučių serijomis ir iškeliavo į kitas pasaulio šalis. Gali būti, kad ir Jūsų namuose svečiavosi kai kurios iš sukurtų knygučių. Linkėjimai Jūsų vaikams 🤗!

     O štai ir knygutės keliauninkės, kurios viena po kitos iškeliavo į kitas šalis. Tad nieko nuostabaus, jei nuvykę į Latviją, Estiją, Lenkiją, Vengriją, Vokietiją, Angliją, Italiją, Čekiją, Slovakiją, Švediją, Suomiją, Bulgariją, Rumuniją, Ukrainą, Turkiją, JAV, Indoneziją ar Indiją – netikėtai rasite ir šiuos drauge su leidykla „Jūsų Flintas“ sukurtus leidinius.

bottom of page