top of page

Pasiūlymas grupėms ir kolektyvams 

Pasiūlymas grupėms (Nuorodos QR kodas).png

(vienu metu įsigyjant 2 ar daugiau prieigų prie turinio)

12 mėn. prieiga prie turinio su DIDĖJANČIA NUOLAIDA. Laimi visi – Jūs gaunate gerą kainą, mes galime koncentruotis tik į turinio Jums kūrimą. Savo nuolaidą vienu metu įsigyjant 2 ar daugiau prieigų prie ABC pilis TV pamokėlių vaikams sužinokite šioje nuolaidų skaičiuoklėje:

DĖMESIO! Įsigyjant 10 ir daugiau prieigų – DOVANOJAME vieną prieigą papildomai.

 

Sutikite, naudotis vienoje vietoje sudėtomis pamokėlėmis daug patogiau nei ieškoti jų youtube kanale ir taikstytis su reklamomis.

 

ABC pilis TV erdvėje Jūs rasite ne tik video, bet ir KARAOKE savo šventėms, galėsite atsisiųsti bei atsispausdinti eilėraštukų ir dainelių žodžius. O failų bibliotekoje rasite daug užduotėlių bei kitokių papildomų failų atsisiuntimui.

Pasiūlymas galioja iki 2024-12-31

Peržiūrėkite ir atsisiųskite ar atsispausdinkite pasiūlymą:

Arba pasidalinkite šiuo puslapiu su kitais tėveliais ar pedagogais:

Kam gali būti naudingas šis pasiūlymas?

Darželiams, ikimokyklinėms įstaigoms, mokyklėlėms, taip pat visiems, kurie dirba su vaikais kolektyvuose arba yra tėvelių bendruomenių nariai. 

Kuo tai naudinga Jūsų grupei ar kolektyvui?

 • Visi gaunate 100% prieigą prie viso ABC pilis TV turinio: video pamokėlių, užduotėlių atsisiuntimui, knygučių ir viso kito, kuo dalinamės.

 • Kiekvienas sutaupote pagal savo pasirinktą nuolaidą (pvz., įsigiję 10 prieigų, naudojatės turiniu tik už 38€ metams arba 10 centų dienai vienam žmogui).

 • Vaikai turi galimybę matyti tuos pačius edukacinius video filmukus ir namuose, ir darželyje ar mokyklėlėje. O tėveliai turi galimybę savo vaikams atsisiųsti tas pačias užduotėles ir knygutes.

3 žingsniai, kaip pasinaudoti pasiūlymu

Apmokėkite pavedimu išankstinę sąskaitą, kai ją gausite el. paštu.

Junkitės į ABC pilis TV ir naudokitės visu jos turiniu, kai į savo el. paštą gausite kvietimą.

Visiems formoje įrašytiems vartotojams suteikiami atskiri prisijungimai su skirtingais slaptažodžiais. Slaptažodis nurodytas kvietime, kurį kiekvienas gauna į savo el. paštą. Su vienu slaptažodžiu vienu metu prie ABC pilis TV galima jungtis tik viename kompiuteryje ar telefone.

 • Kiek žmonių gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu?
  Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti du ir daugiau žmonių vienu metu.
 • Kas gali naudotis šiuo pasiūlymu?
  Šiuo pasiūlymu gali naudotis ir vaikų darželių bendruomenės, ir ikimokyklinukų mokyklėlės, ir darželio grupės vaikų tėveliai, kurie nori, kad jų vaikai tuos pačius edukacinius video filmukus, kuriuos mato darželyje, galėtų žiūrėti ir namuose.
 • Ar šis pasiūlymas galioja tik Lietuvoje, ar ir kitose šalyse?
  Šis pasiūlymas galioja ir Lietuvoje, ir kitose šalyse. Jis ypač naudingas lietuvių bendruomenėms, kurios nori savo vaikus mokyti gimtąja kalba 💛💚🧡.
 • Kodėl šiame pasiūlyme suteikiamos tokios didelės nuolaidos?
  Taip, Jūs teisingai pastebėjote. Šiame pasiūlyme suteikiame maksimalią nuolaidą. Ir esame atviri, atsakydami kodėl. Kad įgyvendintume savo svajonę – sukurti STIPRIĄ, lietuvišką EDUKACINĘ vaikų TV, kuri turtintų mažųjų mintis ir žiniomis, ir vertybėmis – turime augti. Mums labai svarbus Jūsų palaikymas būtent šiame etape. Tad radome būdą, kaip galime su šiuo pasiūlymu laimėti visi. Mes ir toliau energingai kuriame edukacinį turinį vaikams, investuojame visą savo laiką, resursus, energiją ir dalinamės tuo su Jumis už minimaliausias kainas. Nuolaidos didėja priklausomai nuo kiekio. Pvz., jei įsigyjate 10 ir daugiau prieigų, vienam žmogui gaunasi 38 € per metus (tik 3,17€ per mėnesį arba 10 centų per dieną). Kiekvienas, kuris šiuo metu yra su edukacine vaikų ABC pilis TV, mums yra kaip palaikymo komandos narys. Labai vertiname tai ir AČIŪ, kad įsigyjate prieigą prie turinio DABAR!
 • Ar šis rinkinys bus papildomas naujais video filmukais ir atsisiųstukais?
  Taip, rinkinys bus nuolat papildomas nauju turiniu iki 2023m. gruodžio mėn. 10 dienos, galbūt ir ilgiau. Stengsimės sudėti visus, kurie jau yra sukurti, o tokių yra dar daug.
 • Kuo skiriasi narystė ir šio rinkinio įsigijimas?
  1. Įsigijus šį rinkinį, Jūs turite prieigą tik prie šio rinkinio "Kalėdinis rinkinys 2023" (bus papildomas nauju turiniu iki 2023-12-10) neribotą laiką. 2. Įsigijus 12 mėn. narystę, Jūs turite prieigą prie viso dabartinio ir būsimo turinio: visų dainelių, eilėraštukų, pasakėlių ir kitų video filmukų, bei spalvinukų, užduotėlių, scenarijų ir kitų atsisiųstukų. Taip pat automatiškai turėsite prieigą prie visų būsimų rinkinių: mamyčių dienos, velykinio ir t.t. 3. Įsigijus 1 mėn. narystę, Jūs turite prieigą prie visų dabartinių ir būsimų dainelių, eilėraštukų, pasakėlių ir kitų video filmukų, taip pat ir prie šio rinkinio pirmos dalies. Prie antros rinkinio dalies (atsisiųstukų rinkinio), kaip ir prie visų kitų atsisiųstukų, prieigos nėra. Norint turėti pilną prieigą, reikalinga 12 mėn. narystė.
 • Kur aš rasiu įsigytą rinkinį?
  Norėdami atsidaryti savo Kalėdinį rinkinį 2023, spauskite prisijungimo nuorodą https://tv.abcpilis.lt/account/purchases ir suveskite prisijungimo duomenis: el. pašto adresą ir slaptažodį. Atsidariusiame lange rasite įsigytą Kalėdinį rinkinį 2023 – spauskite ant jo. Atsidarys langas pavadinimu „Mano biblioteka“. Nuo šiol čia visada rasite savo ne tik dabartinį, bet ir būsimus pirkinius. Prisijungti prie savo bibliotekos galite ir kitu būdu. Mūsų puslapio tv.abcpilis.lt viršuje spauskite mygtuką PRISIJUNGTI, ir kai prisijungsite, atsidariusiame TV kataloge viršutinėje eilutėje visada matysite „Mano biblioteka“. Tas pats mygtukas yra ir šio puslapio viršuje.
 • Ką daryti, jei mūsų organizacijos buhalterija nepriima apmokėjimui išankstinių sąskaitų?
  Kai paspausite mėlyną mygtuką "Kaip apmokėti pavedimu?" ir pildysite formą, pastabose (formos apačioje) parašykite apie tai. Mes Jums vietoje išankstinės atsiųsime sąskaitą-faktūrą. O prisijungimo duomenis atsiųsime po apmokėjimo.
 • Kiek laiko aš turėsiu prieigą prie šio rinkinio?
  Įsigijus Kalėdinį rinkinį 2023, prieigą prie jo turėsite neribotą laiką.
 • Ar galima mokėti pavedimu?
  Taip, galima. Paspaudus mygtuką "Įsigyti rinkinį", atsidarys langas, kuriame matosi mėlynas mygtukas su užrašu "Kaip apmokėti pavedimu?" Iškart spauskite jį, ir atsidarys speciali forma. Užpildykite ją, pateikite, ir daugiau nieko daryti nereikia. Gavę Jūsų pateiktą formą, mes išrašysime ir atsiųsime Jums išankstinę sąskaitą, kurią galėsite apmokėti Jums patogiausiu būdu. Po apmokėjimo atsiųsime Jums el. laišką su prisijungimo slaptažodžiu, kurį panaudosite prisijungimui prie savo paskyros. O prisijungę galėsite iš karto pradėti naudotis įsigytu rinkiniu.
 • Kaip apmokėti kortele?
  Paspauskite mygtuką "Įsigyti rinkinį" ir atsidariusiame lange įrašykite duomenis, reikalingus paskyrai susikurti: vardą-pavardę, el. pašto adresą ir susikurkite slaptažodį. Jį vėliau naudosite prisijungimui prie savo paskyros. Sekančiame žingsnyje įrašykite savo banko kortelės duomenis. Beliks tik paspausti mygtuką "Įsigyti dabar".
 • Ar gali vienu įsigytu rinkiniu naudotis keli žmonės?
  Ne, įsigytu rinkiniu gali naudotis tik įsigijęs rinkinį žmogus. Prie paskyros galima prisijungti tik su slaptažodžiu, kuriuo negalima su niekuo dalintis. Sistema neleidžia prie tos pačios paskyros prisijungti kelis kartus iš skirtingų vietų tuo pačiu metu.
 • Ar galiu gauti sąskaitą-faktūrą buhalterinei apskaitai?
  Taip. Įsigydami rinkinį, pasirinkite apmokėjimą pavedimu, o pildydami formą, nurodykite, kad reikės sąskaitos ir įrašykite papildomus rekvizitus, reikalingus sąskaitai-faktūrai išrašyti. Ją atsiųsime po to, kai apmokėsite išankstinę sąskaitą.
bottom of page