top of page
Baneris - logotipas.jpg

Edukacinė sistema „Kutis akademija“

5 metai nuoseklaus darbo paskirti šiai mokymosi sistemai „Kutis akademija“. Kelionės į darželius, vaikų stebėjimas, darbas su kolegomis, kuriant ir tobulinant „Kutis akademija“ produktus. Bet šiandien, kai matau rezultatą – labai džiaugiuosi. Šauniai padirbėjome drauge su leidyklos „Jūsų Flintas“ komanda. Jei kas iš jų dabar skaitote – „Duokite penkis!“ 🤗 Vaikai turi labai puikų produktą, kuris žingsnis po žingsnio nuosekliai veda juos į raidžių ir skaičių rašymo etapą.

„Kutis akademija“ suskirstyta į tris lygius – A, B ir C. Kiekviename lygyje – 6 sudėtingėjančių užduočių knygutės ir 4 žurnaliukai, skirti išmoktoms žinioms įtvirtinti. Viso 30 leidinių, kaip 30 žingsnių iki raidžių. Šaunumėlis! 👌 Viskas tam, kad mokymosi procesas vaikui būtų linksmas ir nepastebimas. 💖 Tegu taip ir būna!


Na, o jei smalsu pamatyti „Kutis akademija“ iš arčiau, ją galite lengvai nusipirkti parduotuvėse ir knygynuose, arba kreipkitės tiesiai į leidyklą „Jūsų Flintas“. O čia rasite „Kutis akademija“ viršelių galeriją.


Su šiltais linkėjimais,

autorė Ilona Bakšė 🤗

Lygis A
Lygis B
Lygis C
bottom of page