top of page
Baneris - logotipas.jpg

Knygutės Lietuvos vaikams

Peržvelgiau sukurtų knygučių derlių – smagumėlis! Tarp daugiau nei 200 leidinių – pats įvairiausias asortimentas: nuo originalių abėcėlių iki literatūrinių pasakų, nuo eiliuotų užduotėlių rinkinių iki knygučių apie tai, kaip makaliūzes paversti raidžių fragmentais. Atrodytų, po tiek daug įgyvendintų leidybinių projektų – kas toliau? Pažvelgiau į savo idėjų spintą (turiu tokią namuose), o ten dar negimusios idėjos moja „rankytėmis“ iš aplankų ir dėžučių. Smalsiai klausinėja: „Kada mano eilė gimti“? Tad paruošiau linksmą edukaciją „Kaip gimsta knygutės?“, kurioje vaikai sužino visą knygutės kelią, išgirsta naujų pasakų istorijas  ir pamato dar „negimusias“ knygutes. O kadangi nuolat sutinku daug kūrybiškų mamų, auklėtojų, pradedančių rašytojų – savo patirtį sudėjau į 10 valandų konkrečius ir detalius mokymus „Kaip parašyti knygą vaikui?“, kuriuose nuo A iki Ž Jums atveriu knygos gimimo kelią, kad Jūsų kūriniai išvystų šį pasaulį greičiau. 👌🌍.

Tai tiek apie savo meilę knygoms. Tiesa, jei Jūsų vaikas dar neatrado knygų vertės, visada galime susitikti paskaitoje „Kaip padėti vaikui pamilti knygas ir skaitymą?“. Na o šiuo kart sakau iki pasimatymo!

Nuoširdūs linkėjimai Jūsų vaikams ir leidyklos „Jūsų Flintas“ kolegoms, su kuriais drauge atvėrėme šioms knygutėms kelią pas skaitytojus.

Jei smalsu pamatyti, kaip augo mūsų knygučių derlius, paruošiau iš archyvinių viršelių mini galeriją 😉. Joje tikrai ne visi leidiniai, daugiau jų galite pamatyti leidyklos „Jūsų Flintas“ archyvuose.


Su šiltais linkėjimais,

autorė Ilona Bakšė 🤗

bottom of page